Hakkımızda

Merhaba

Üretmek sorumluluk isteyen bir iştir. Önemli olan amaca uygun, kullanım kolaylığı olan, kaliteli hammaddeden, teknolojik gelişmelerden de yararlanarak, kaliteli imalat yapmaktır. İmalat yapmakla da iş bitmiyor. Üretilen ürünün, tüketici tarafından gönül rahatlığıyla kullanılması için teknik servis desteğinin de verilmesi gerekir. Ayrıca mevcut makinalarda teknolojik değişikliklere, tekstil sektörünün ihtiyaç duyduğu yeni makinaların üretimine açık olunmalıdır. Bütün bunlar yaptığınız işe, ürettiğiniz ürüne ve tüketiciye olan saygınızla ilgilidir.

Kuzey Makina yaptığı işe, ürettiği ürüne ve tüketiciye saygılıdır. Kuzey makina; çağın gerisinde kalmadan, teknolojik gelişmeleri titizlikle takip ederek, en kaliteli ham maddeden, kullanım amacına uygun, makinaları üretme bilincinde ve sorumluluğundadır. Ürettiği her makinanın servis, bakım, yedek parça gibi lojistik desteklerini tam manasıyla vermektedir.

Kuzey Makina; tekstil sektörünü çok iyi bilen ve takip eden, tekstil sektörünün ihtiyaç duyduğu alanlara gerekli makinalaşmayı sağlayan bir anlayışa sahiptir. Bu ilke ışığında Ar-Ge çalışmaları firma bünyesinde sürekli devam etmektedir.

Kuzey makina bugün itibarıyla altı çeşit makinanın imalatını yapmaktadır. Önümüzde ki zaman içinde bu sayı daha da artacak, tekstil sektörüne daha kaliteli üretim yapacak ve üretim maliyetini azaltacak yeni makinalar sunacaktır.